Človíček Veronské náměstí

V nových prostorech na Veronském námestí 594 v Horních Měcholupech budeme postupně nabízet široké spektrum aktivit.

Jako první otevíráme 2.1.2019 dětskou skupinu Človíček pro 6 dětí ve věku od 2 do 6 let. Je to jakási přípravka pro Sportovní mateřskou školu Človíček v Hostivaři. Zájemce vybíráme z online přihlášek do Sportovní MŠ Človíček v Hostivaři, které nemůžeme prozatím z kapacitních důvodů přijmout do MŠ. Pokud tedy máte zájem, vyplňte online přihlášku do MŠ v Hostivaři.

Začátkem roku 2019 zde otevřeme vlastní vývařovnu a budeme tak moci plně nabízet zdravou stravu nejen pro všechny naše děti a žáky, ale i pro externí strávníky.

Od 1.9.2019 otevíráme 2. stupeň základní školy a volnočasové aktivity i pro externí zájemce. Zájemci o zápis do základní školy mohou vyplnit online přihlášku zde.

Fotografie ze stavby naleznete zde