Jídelní lístek

  Přehled alergenů

30. 4. - 4. 5. 2018  
Pondělí  
Oběd: Ředitelské volno ZŠ
   
Úterý  
Oběd: STÁTNÍ SVÁTEK
   
Středa  
Oběd: Slepičí polévka s nudlemi, A: 1a,3,7,9
  Smažený kuřecí řízek, vařené brambory, A: 1a,3,7
Čtvrtek  
Oběd: Zelná polévka, A: 1a,7
  Kuřecí maso po indicku, bulgur, A: 1a,7
Pátek  
Oběd: Česneková polévka s vejcem, A: 3
  Karlovarský vepřový guláš, vařené těstoviny, A: 1a,3,7


7. - 11. 5. 2018  
Pondělí  
Oběd: Kuřecí maďarská polévka, A: 1a
  Smažený vepřový řízek, vařené brambory, okurka, A: 1a,3,7
Úterý  
Oběd: STÁTNÍ SVÁTEK
   
Středa  
Oběd: Charčo po gruzínsku, A: 1a,9
  Zapečené těstoviny se špenátem a smetanou, A:1a,3,7
Čtvrtek  
Oběd: Drůbeží vývar s ovesnými vločkami, A: 1a,3
  Kuřecí roláda s jarní zeleninou, pažitkové brambory, A: 1a,3
Pátek  
Oběd: Fazolová polévka se smetanou, A: 1a,6,7,9
  Novohradská vepřová plec, vařené těstoviny, A: 1a,3,7
   
14. - 18. 5. 2018  
Pondělí  
Oběd: Špejcharová drůbeží polévka, A: 1a,3,9
  Jablková žemlovka s cukrem, A: 1a,3,7
Úterý  
Oběd: Slepičí polévka s jáhlami, A: 1a,6,9
  Vepřové soté s tomatovou omáčkou, vařené těstoviny, A: 1a,3,7
Středa  
Oběd: Koprová smetanová polévka, A: 1a,3,7,9
  Kus kus s krabími tyčinkami a bylinkami, A: 1a,2,4,6
Čtvrtek  
Oběd: Zahradnická polévka s petrželkou, A: 1a,7,9,10
  Řecký guláš z krůtího masa, tarhoňa, A: 1a,3,7,10
Pátek  
Oběd: Houbová bílá polévka, a: 1a,3,7,9
  Kuřecí steak zapečený se šunkou a sýrem, petrželové brambory
  A: 1a,3,7
   
21. - 25. 5. 2018  
Pondělí  
Oběd: Pekingská polévka, A: 1a,3,6,9
  Tarhoňa se žampiony, A: 1a,3,9
Úterý  
Oběd: Selská polévka, A: 1a,3,7,9
  Rybí filé pečené na másle s koprem, petrželové brambory, A: 1a,4,7
Středa  
Oběd: Hrachová polévka s uzeným masem, A: 1a
  Vepřová plec na zázvoru, dušená rýže, A: 1a,9
Čtvrtek  
Oběd: Ovarová polévka s kroupami, A: 1a,6,9
  Bulgur s věpřovým masem a zeleninou, A: 1a,7
Pátek  
Oběd: Hovězí vývar se sýrovým kapáním, A: 1a,3,7,9
  Italský těstovinový nákyp s kuřecím masem, A: 1a,3,7
   
28. 5. - 1. 6. 2018  
Pondělí  
Oběd: Hovězí vývar s masem a kus kusem, A: 1a,9
  Zapečené šunkové flíčky, kyselá okurka, A: 1a,3,7
Úterý  
Oběd: Kuřecí krém s pórkem, A: 1a,7,9
  Tilápie pečená na rajčatech a česneku, petrželové brambory, A: 4
Středa  
Oběd: Krémová mrkvová polévka s fazolemi, A: 1,9
  Hovězí pečeně po orientálsku, knedlíky, A: 1a,3,7
Čtvrtek  
Oběd: Celerová polévka, A: 1a,7,9
  Vepřové maso Kung - Pao, dušená rýže, A: 1a,3,5
Pátek  
Oběd: Francouzská zeleninová polévka, A: 1a,3,7,9
  Smažené celerové řízečky, jemná bramborová kaše, A: 1a,3,7,9