Novinky

Škola nanečisto 12.11.

Tímto Vás zveme na naší "Školu nanečisto" určenou pro budoucí žáky 1. a 6. třídy. Tato akce proběhne v neděli 12.11. od 10:00 v naší škole v Hostivaři. Můžete si vyzkoušet školní hodinu anglického jazyka, matematiky a tělesné výchovy.

Děti potřebují sebou pití, psací potřeby a přezůvky (i na sport).

Zájemci se hlaste emailem na radka.sotakova@sportovniskoly.cz.

Těšíme se na Vás!

Aktualizované stránky

Na našich stránkách přibyly další nové informace. Například v sekci "Pro rodiče" datum třídních schůzek nebo časy konzultačních hodin učitelů. Dále byla aktualizována sekce Školní rok 2017/2018, kde můžete najít všechny prázdniny a svátky tohoto školního roku. V rubrice Strava - Jídelní lístek je aktuální jídelní lístek na září. V neposlední řadě byly doplněny kontakty na všechny zaměstnance naší školy a závěrem chci připomenout, že každý pátek si můžete v archivu poslechnout záznam vysílání Rádia Človíček.

 

Školní rok 2017/2018 zahájen!

Dne 04.09.2017 jsme úspěšně vstoupili do nového školního roku. Nová paní ředitelka Adriana Pavlikovská oficiálně uvítala každou třídu a popřála jim úspěšný školní rok. Poprvé jsme zaplnili všech pět učeben, jelikož jsme otevřeli pátou třídu pro naše nejstarší žáky. Naopak jsme poprvé přivítali 17 šikovných prvňáčků. Všem rodičům a hlavně dětem přejeme úspěšný školní rok plný radosti, úsměvu a jedniček!

 

Hezké prázdniny

Je tady konec školního roku, domů si neseme své vysvědčení a velké letní prázdniny mohou začít!

Všem bychom chtěli popřát hezké prázdniny, spoustu zážitků a 4.září se v plné síle těšíme znovu na viděnou! :-)

Sportovní ZŠ a MŠ Človíček

 

Olympijský den

Dne 21.června jsme se zapojili do projektu Olympijský den, kdy všichni školáci a předškoláci se postavili na start pětsetimetrového okruhu v přilehlém lesoparku. Děti si závod užily, podaly skvělý výkon a nejlepší tři byly odměněny.

Návštěva Lucie Mádrové (+VIDEO)


Dne 14.6.2017 nás navštívila trenérka mažoretní skupina SympA - Lucie Mádrová. Děti zaujala svým vyprávěním o tomto sportu, přinesla ukázat některé oblečky a hlavně všechny ochromila některými triky s hůlkou. Děti si též mohly vyzkoušet nejen základní točení. Na závěr došlo na oblíbené focení a podepisování. Lucce ještě jednou děkujeme za návštěvu a přejeme mnoho dalších úspěchů!

Video z oné akce můžete zhlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=70Tak3WalVM

Fotogalerie k dispozici na Facebooku Sportovní ZŠ Človíček Hostivař.


 

Fotka uživatele Sportovní základní škola Človíček Hostivař.

Výlet do Mořského světa

Na Den dětí jsme se vydali do ZOO Mořský svět situovaném na pražském Výstavišti. Všem se nám tam líbilo, viděli jsme spoustu zajímavých vodních živočichů a poslechli si odborný výklad od pana průvodce. Tímto, ještě jednou děkujeme panu Matějčkovi za hezký dárek pro naší ZŠ.

Návštěva Markéty Slukové

Ve čtvrtek 25.06.2017 nás poctila návštěvou úspěšná hráčka beachvolejbalu Markéta Sluková. Dětem ochotně odpověděla na všechny dotazy, dala jim základní lekci volejbalu a na závěr se všem podepsala. Markétě ještě jednou děkujeme za návštěvu!

Na fotogalerii z této události se podívejte na FB - Sportovní základní škola Človíček Hostivař a na video zde: https://www.youtube.com/watch?v=Fq94pQllyYw

Škola nanečisto 16.4.2017

Zveme Vás na poslední školu nanečisto v tomto školním roce. Vyučovat se bude český jazyk a angličtina.

Začínáme v 08:00, konec v 09:40. Sebou přezůvky, pití a dobrou náladu :-).

Zájemci se hlaste na radka.sotakova@sportovniskoly.cz

Těšíme se na Vás!

 

Atletické závody pro ZŠ

Zveme Vás na atletické závody konané 24.5. a 14.6. prvně pořádané Atletikou Človíček v našem areálu v Hostivaři. Na programu bude pro děti ve věku 6-10 let atletický víceboj a doplňkové závody štafet. Těšit se můžete na spoustu cen a medailí. Sraz ve středu 24.5. na atletickém oválu při ZŠ Hornoměcholupská je v 16 hod, o půl hodiny déle se rozběhnou soutežní disciplíny. Registrace posílejte na lukas.blaza@sportovniskoly.cz .

Těšíme se na Vás!

 

Škola nanečisto 17.05.

Jedna z posledních škol nanečisto v tomto školním roce se uskuteční ve středu 17.5. od 8 - 9:40 hod.

Děti si vyzkouší hodinu matematiky a tělesné výchovy. Přibalte jim pevnou sportovní obuv, pití a přezůvky.

S dětmi ze ZŠ Človíček počítáme, ostatní se prosím přihlašte emailem na radka.sotakova@sportovniskoly.cz

Děkujeme za zájem a těšíme se na Vás!
 

Aprílový běh s kuřetem

Vybraní žáci ze ZŠ Človíček se zúčastnili krásného běhu v parku Židovské pece na Praze 3. Všech 25 dětí podalo skvělý výkon, avšak největším úspěchem bylo 1. místo Marušky Ďurkechové v kategorii dívky 2. třída. Výborně reprezentovala i Klárka Vojtová (4.třída dívky - 7.místo) i Denis Fingerhüt (2. třída chlapci - 8. místo).
Závody proběhly za hezkého počasí, s početnou účastí (přes 300 dětí) a my se už těšíme až budeme moci znovu reprezentovat naší školu!
Pro více fotek sledujte náš Facebook - Sportovní základní škola Človíček Hostivař.

Škola nanečisto 26.4.2017

Zveme Vás na naše další pokračování "Školy nanečisto".

Tentokrát si budoucí školáci vyzkouší hodinu českého a anglického jazyka.

Začátek je v 8:00 a konec v 9:40. Své děti doveďte do našeho vestibulu a vybavte je přezůvkami a pitím.

Přihlášky a veškeré dotazy směřujte na radka.sotakova@sportovniskoly.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Výsledky zápisu

Výsledky zápisu do 1.třídy pro rok 2017/2018 najdete zde: https://www.sportovniskoly.cz/zakladni-skola-hostivar/zapis-do-1-tridy/

 

Pozvánka na Funky věduFotka uživatele Sportovní základní škola Človíček Hostivař.

Zveme všechny rodiče a děti z ZŠ a MŠ Človíček i širokou veřejnost na další díl Človíčkovy dětské univerzity konané 9.4.2017 od 15 hod v prostorách naší školy.

Človíčci vám nabízí možnost nahlédnout do zákulisí vědy. Během nedělního odpoledne stihnete prozkoumat nebeskou oblohu; dozvíte se, jak se dají využít odpadní materiály; zkusíte ovládnout počasí a nahlédnete do mikrosvěta.

Přijďte zjistit, co je Funky věda!
Zájemce prosíme o registraci na radka.sotakova@sportovniskoly.cz

Těšíme se na vás!

 

Setkání s Josefem Hušbauerem (+VIDEO)

V čtvrtek 9.3. nás poctil návštěvou skvělý fotbalista s reprezentačními zkušenostmi, aktuálně hráč SK Slavia Praha - Josef Hušbauer. Josef byl k dětem velice milý, zodpověděl všechny dotazy od dětí, ukázal jim svoje medaile, dresy i nějaké triky s míčem. V závěru ochotně podepsal všem svoji fotbalovou kartičku a rozdal všem zájemcům lístky na nedělní zápas Slavie Praha proti Teplicím. Pepovi moc děkujeme za návštěvu a držíme mu palce nejen v jeho fotbalové kariéře.

Video z této akce ke shlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=o1XXJQDi79o

 

Učitelský sbor

I díky výsledkům ankety přibyla do menu rubrika Učitelský sbor. Dozvíte se tam něco o našich zaměstnancích i jejich aktuální fotografie.

Více zde: https://www.sportovniskoly.cz/zakladni-skola-hostivar/ucitelsky-sbor/

 

 

15.3. Další Škola nanečisto

V našem dalším pokračování Školy nanečisto si mohou budoucí prvňáčci vyzkoušet naši hodinu matematiky a tělesné výchovy. Začneme opět v 08:00 a konec bude v 09:40. Děti budou potřebovat přezůvky, sportovní oblečení a pití.        

Přihlášky a veškeré dotazy zasílejte na radka.sotakova@sportovniskoly.cz

 

Těšíme se na Vás!

 

Setkání s paralympionikem Evou Bernou

Dne 23.2. nás poctila návštěvou česká atletka, která má ve své sbírce mj. tři bronzy z paralympijských her. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavých informací z její sportovní kariéry, potěžkali si bronzové paralympijské medaile i si vyzkoušeli Evy disciplínu - vrh koulí. Na závěr dětem ochotně podepsala kartičky a my ji ještě jednou děkujeme za její návštěvu a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů!Více fotografií na našem Facebooku Sportovní ZŠ Človíček Hostivař

 

Premiérově Rádio Človíček i na internetu

Dnes si děti mohly poslechnout další pokračování našeho oblíbeného vysílání Rádia Človíček, které si moderují oni samy.

Ode dneška si budete moci poslechnout každé páteční vysílání i vy, a to v archivu v rubrice Človíčkovy noviny a rádio.

Příjemný poslech a zábavu!

 

Škola na nečisto na jedničku

Dne 15.2. proběhla úspěšně Škola na nečisto. Děti si vyzkoušely hodinu tělesné výchovy a anglického jazyka.

         

Ohledně další naše akce sledujte naše stránky :-)

 

15.2. Škola na nečisto

15.2. 8:00-9:40 Škola na nečisto - zveme všechny budoucí prvňáčky na prohlídku školy a možnost vyzkoušet si, jak vypadá výuka ve Sportovní ZŠ Človíček.

Vyučovat se bude anglický jazyk a tělocvik. Vybavte děti věcmi na tělocvik, pitím a přezuvkami.

Budeme se na Vás těšit!

Nabídka kroužků pro II. pololetí roku 2016/2017

Z nabídky kroužků pro žáky ZŠ pro druhé pololetí roku 2016/2017 můžete vybírat v sekci kroužky.