Letní provoz

Provoz školky

(Otevřeno bude alespoň při 10 platících dětech, v případě neotevření termínu budete první týden v červnu kontaktováni)

8.7.  - 12.7. Zvířátka a loupežníci - Eva Jarošová

Během tohoto týdne se přesuneme mezi zvířátka a pokusíme se získat chaloupku loupežníků. Čeká nás mnoho her, soutěží, tvoření a kamarádů. Ve středu se vypravíme za živými zvířátky, abychom si je prohlédli zblízka. Po cestě nás čekají úkoly, které nás k chaloupce a zvířátkům zavedou.

15.7. - 19.7.  Ostrov pokladů -  Naděžda Krejzlová

Tento týden se přesuneme na zapomenutý ostrov plný fantazie a zábavy. Společně si vyrobíme vlastní poklad, zasoutěžíme si a ve středu se vydáme na společný výlet, kde možná uvidíme i nějakou tu pirátskou loď.

22.7. - 26.7. Atletické soustředění - Starověké Řecko - pořádá oddíl

29.7.- 2.8.  Atletické soustředění - Samurajové a Gejši - pořádá oddíl

5.8 - 9.8.  Človíček zahradníkem - Gabriela Tučková

Tento týden budeme poznávat kytičky, něco si i zasadíme, budeme poznávat hmyz, zvířátka a zahrajeme si spoustu pohybových her.

12.8. - 16.8. Tajemství lesa Řáholec - Vladěna Křivánková

Děti se seznámí s pohádkovými postavami této pohádky,objeví zákoutí blízkého lesa a nezapomenou si vyrobit postavičky Manky,Cipíska a Rumcajse... A kdo ví? Třeba na konci týdne nalezneme nějaké překvapení...

19.8. - 23.8.  Škola čar a kouzel - Tereza Dolejšková

Tento týden se z nás stanou kouzelníci a čarodějové. Naučíme se různá kouzla a zaklinadla se kterými si celý týden užijeme spoustu legrace. Jako správní kouzelníci si vyrobime čarovné klobouky a celý týden budeme hrát spoustu her. Ve středu se vydáme na celodenní výlet, kde nás budou čekat další kouzla a překvapení.

Na případné dotazy odpoví ředitelka Mgr. Petra Rybáčková

petra.rybackova@sportovniskoly.cz

Přihlášku na léto vyplňujte zde.

Přihlášku na soustředění najdete na stránkách Atletiky Človíček.

Cena včetně stravy, programu, výletů (8.7. - 23.8.):

(celodenní pitný režim+ 5x denně zdravá strava-ovocný a zeleninový bufet + obědy)

Počet týdnů Dopolední docházka Celodenní docházka
1 1900 2500

Ceník sa vztahuje pouze na týdny, ve kterých neprobíhá atletické soustředění.

Platby za školku do 22.5.2019 na účet Sportovní ZŠ a MŠ Človíček: 2200150563/2010.

Upozornění: Po zaplacení platby, z důvodů zvýšených nákladů provozu o prázdninách, platby nevracíme. ( pro daný týden je možné si za sebe sehnat náhradníka )