Letní provoz

Provoz školky

(Otevřeno bude alespoň při 10 platících dětech, v případě neotevření termínu budete první týden v červnu kontaktováni)

9.7. - 13.7. Cesta kolem světa - Eva Jarošová

Týden, který bude plný her, soutěží a další zábavy, procestujeme celý svět.

Zjistíme zajímavosti z různých kontinentů, zahrajeme si na domorodé kmeny  a obyvatele. Určitě si něco tématického i sami vytvoříme. Můžete se těšit na celodenní výlet, kde se podíváme na svět až z vesmíru.

Výlet: planetárium

16. - 20.7. Madagaskar - Naděžda Krejzová

V tomto týdnu se s dětmi přesuneme do pohádky Madagaskar, kde budeme společně se zviřátky sportovat, vyrábět, povidat si o zajimavostech a zažívat různá dobrodružství.

23.7. - 27.7. Atletické soustředění - Vesmírná olympiáda - pořádá oddíl

30.7. - 3.8. Atletické soustředění - Detektivní kancelář Sherlocka Holmese - pořádá oddíl

6.8 - 10.8. Hurá do ZOO - Gabriela Tučková

Celý týden budeme putovat po stopách zvířat ze zoologické zahrady, užijeme si spoustu zábavy, sportu a jeden den vyrazime na nezapomenutelný výlet za zvířaty.

13.8.-17.8. Z pohádky do pohádky - Natálie Tymlová, Eva Drbohlavová, Kateřina Poláková

Vstoupíme do světa pohádek, budeme si číst, vyprávět, soutěžit, sportovat, vyrábět a užijeme si mnoho legrace. Jeden den nás čeká celodenní výlet.

20.8.-24.8. Podvodní říše - Tereza Dolejšková

Celý týden si společně užijeme spoustu zábavy a dobrodružství. Seznámíme se s podvodnim světem, který ukrývá různá tajemství. Každý den nás bude čekat spousta her a na památku si vyrobime malý výrobek :)

Přihlášku na léto vyplňujte zde.

Přihlášku na soustředění najdete na stránkách Atletiky Človíček.

Cena včetně stravy, programu výletů (9.7. - 24.8.):

(celodenní pitný režim+ 5x denně zdravá strava-ovocný a zeleninový bufet + obědy)

Počet týdnů Dopolední docházka Celodenní docházka

Ceník sa vztahuje pouze na týdny, ve kterých neprobíhá atletické soustředění.

Platby za školku do 22.5.2018 na účet Sprtovní ZŠ a MŠ Človíček: 2200150563/2010.

Upozornění: Po zaplacení platby, z důvodů zvýšených nákladů provozu o prázdninách, platby nevracíme. ( pro daný týden je možné si za sebe sehnat náhradníka )