Ceník MŠ Človíček Hostivař 2018/2019

Vyberte si a zaplatte vždy nejpozději do 5.dne v daném měsíci.

Připravili jsme pro vás tři možné varianty platby. První varianta STANDARD je určena pro ty, kteří chtějí využívat jen některé služby a sami si určují docházku a tím i cenu. Druhá varianta ALL INCLUSIVE je učena pro ty, kdo chtějí v maximální míře využívat všech výhod a možností, které Sportovní mateřská škola Človíček nabízí. Nově jsme ve spolupráci s Oborovou zdravotní pojišťovnou připravili speciální program pro pojištěnce OZP, který je kombinací prvních dvou variant a nabízí denní docházku do školky za dostupnou cenu. V případě zájmu za vás zařídíme přihlášení k OZP.

1.12. 2011 nabyla účinnosti novela zákona o veřejném zdravotním pojištění, která kromě jiného výrazně upravuje podmínky při změně zdravotní pojišťovny. Od 1.12. 2011 je možné změnit pojišťovnu jen k prvnímu lednu. Přihlášku nové zdravotní pojišťovně bude muset pojištěnec navíc podat nejpozději 6 měsíců před požadovaným dnem změny, tedy do konce června.

Využijte do 30.6. možnost přejít k OZP a čerpejte výhody ve Sportovní mateřské škole Človíček. Převod k OZP zařídíme za vás.

Platbu školkovného prosím poukazujte na č.ú.: 2200150563/2010.

 

  • 1. STANDARD:
zákazník si sám zvolí jak často chce využívat služby sportovní školky (7:30-16hod.) a to od jednoho dopoledne v měsíci za 644,-Kč včetně stravy až po celodenní docházku od 7:30 do 16 hodin denně na celý měsíc za 9.637,-Kč včetně stravy. Po 16. hodině plynule navazují kroužky pro děti od 2 let, které je možné si ke školnému připlatit. Konkrétní výpočet ceny naleznete v tabulce níže. Vyberte si o kolik dní máte zájem na celý den a kolik pouze dopoledne, vyberte zda jste pojistěncem OZP a ihned uvidíte, kolik u nás zaplatíte. Platba je splatná do 5. dne následujícího měsíce podle skutečné docházky.
 

Spočítejte si cenu za školku v programu STANDARD:


Počet dní v měsíci celodenně:

Počet dní v měsíci polodenně:

Pojištěnec OZP:

Celková cena za měsíc:

 

  • 2. ALL INCLUSIVE:
služba ALL INCLUSIVE zahrnuje kompletní celodenní docházku včetně obědů, všechny kroužky pořádané školkou 7-17hod., kurzy plavání, divadla, výlety (z vyjímkou dopravy a ubytování) a navíc jako bonus může dítě navštěvovat školku již od 7 hodin ráno. Dítě tak může trávit ve školce každý den od 7 do 17 hodin a zákazník již neplatí nic navíc. Při této variantě se peníze za nevyužité služby nevrací ani nepřevádí.
Službu ALL INCLUSIVE je možno předplatit:
  • na 1 měsíc za cenu 7.700,-Kč
Platba je splatná do 5. dne měsíce, ve kterém službu využijete.
  • na 5 měsíců za cenu 36.000,-Kč
Vzhledem ke změně bazénu doplácí tarif ALL INCLUSIVE 1380,-Kč/pololetí za dopravu na plavání.
Konkrétní platební podmínky lze sjednat individuálně. Cena je konečná, bez skrytých poplatků.
  • 3. Program OZP
Program OZP je určen pro pojištěnce Oborové zdravotní pojišťovny a nabízí denní docházku dítěte od 7 do 16 hodin včetně stravy. Přihlášení k OZP za vás zařídíme. Přečtěte si pozorně podmínky, za jakých lze program OZP využít. Po 16. hodině plynule navazují kroužky pro děti od 2 let, které je možné si ke školnému připlatit.
Cena za měsíční docházku:
  • 5.500,-Kč - pro děti pojištěné u OZP, pokud jsou zároveň u OZP pojištěni oba rodiče nebo samoživitel.
  • 6.100,-Kč - pro děti pojištěné u OZP, pokud je zároveň u OZP pojištěn alespoň jeden rodič.

 

Výhody:

  • Denně sportovní a pohybové aktivity v prestižní mateřské škole.
  • V naší školce získáte pravidelně fotografie činností práce s vašimi dětmi.
  • Ceny při zapsání sourozence:

dítě s nejvyšší cenou hradí plnou cenu, další děti mají 10% slevu (neplatí pro program OZP).

 

Výhody pro pojištěnce Oborové zdravotní pojišťovny:


MŠ Človíček poskytuje rodičům, pojištěným u OZP, slevu z aktuální ceny za docházku do mateřské školy (neplatí pro program OZP). Tato sleva se vztahuje na každé jednotlivé dítě, které je pojištěné u OZP a činí 5%, pokud alespoň jeden z rodičů je pojištěn u OZP a 7%, pokud jsou u OZP pojištěni oba rodiče. V případě samoživitelek činí sleva 10%, pokud je tato samoživitelka pojištěna u OZP.
Tyto slevy nelze načítat se slevami spojenými s běžným provozem mateřské školy. Čerpat lze vždy jen jeden typ slevy, přičemž MŠ Človíček klientovi nabídne vždy nejvyšší možnou variantu cenového zvýhodnění.

 

Shrnutí - Tarify:

1. ALL INCLUSIVE: 7-17hod.
2. STANDARD: 7:30-16hod.
3. Program OZP: 7-16 hod.

Prosíme Vás o dodržování časů a včasné vyzvedávání dětí.
Pokud dítě nenavštěvuje kroužek, je nutné si jej vyzvednout dle tarifu buď do 16 nebo do 17 hod.- za každou další započatou hodinu účtujeme 150,-Kč k danému tarifu navíc.


Děti navštěvující příslušnou pobočku MŠ Človíček spadají automaticky pod danou pobočku atletického oddílu Človíček, kam je třeba uhradit také platbu členského příspěvku.