Ceník MŠ Človíček Hostivař

Vyberte si a zaplatte vždy nejpozději do 5.dne v daném měsíci.

Připravili jsme pro vás tři možné varianty platby. První varianta STANDARD je určena pro ty, kteří chtějí využívat jen některé služby a sami si určují docházku a tím i cenu. Druhá varianta ALL INCLUSIVE je učena pro ty, kdo chtějí v maximální míře využívat všech výhod a možností, které Sportovní mateřská škola Človíček nabízí. Nově jsme ve spolupráci s Oborovou zdravotní pojišťovnou připravili speciální program pro pojištěnce OZP, který je kombinací prvních dvou variant a nabízí denní docházku do školky za dostupnou cenu. V případě zájmu za vás zařídíme přihlášení k OZP.

1.12. 2011 nabyla účinnosti novela zákona o veřejném zdravotním pojištění, která kromě jiného výrazně upravuje podmínky při změně zdravotní pojišťovny. Od 1.12. 2011 je možné změnit pojišťovnu jen k prvnímu lednu. Přihlášku nové zdravotní pojišťovně bude muset pojištěnec navíc podat nejpozději 6 měsíců před požadovaným dnem změny, tedy do konce června.

Využijte do 30.6. možnost přejít k OZP a čerpejte výhody ve Sportovní mateřské škole Človíček. Převod k OZP zařídíme za vás.

Platbu školkovného prosím poukazujte na č.ú.: 2200150563/2010.

 

  • 1. STANDARD:
zákazník si sám zvolí jak často chce využívat služby sportovní školky (7:30-16hod.) a to od jednoho dopoledne v měsíci za 500,-Kč až po celodenní docházku od 7:30 do 16 hodin denně na celý měsíc za 7.000,-Kč. Po 16. hodině plynule navazují kroužky pro děti od 2 let, které je možné si ke školnému připlatit. Dále doporučujeme přidat stravu za 60,-Kč/den. Konkrétní výpočet ceny naleznete v tabulce níže. Vyberte si o kolik dní máte zájem, zda na celý den nebo pouze dopoledne, vyberte jestli požadujete oběd a ihned uvidíte, kolik u nás zaplatíte. Platba je splatná do 5. dne následujícího měsíce podle skutečné docházky.
 

Spočítejte si cenu za školkuv programu STANDARD:


Počet dní v měsíci:

Docházka:

Strava:

Pojištěnec OZP:

Celková cena za měsíc:

 

  • 2. ALL INCLUSIVE:
služba ALL INCLUSIVE zahrnuje kompletní celodenní docházku včetně obědů, všechny kroužky pořádané školkou 7-17hod., kurzy plavání a lyžování, divadla, výlety (z vyjímkou dopravy a ubytování) a navíc jako bonus může dítě navštěvovat školku již od 7 hodin ráno. Dítě tak může trávit ve školce každý den od 7 do 17 hodin a zákazník již neplatí nic navíc. Při této variantě se peníze za nevyužité služby nevrací ani nepřevádí.
Službu ALL INCLUSIVE je možno předplatit:
  • na 1 měsíc za cenu 7.000,-Kč
Platba je splatná do 5. dne měsíce, ve kterém službu využijete.
  • na 5 měsíců za cenu 33.000,-Kč
Konkrétní platební podmínky lze sjednat individuálně. Cena je konečná, bez skrytých poplatků.
  • 3. Program OZP
Program OZP je určen pro pojištěnce Oborové zdravotní pojišťovny a nabízí denní docházku dítěte od 7 do 16 hodin včetně stravy. Přihlášení k OZP za vás zařídíme. Přečtěte si pozorně podmínky, za jakých lze program OZP využít. Po 16. hodině plynule navazují kroužky pro děti od 2 let, které je možné si ke školnému připlatit.
Cena za měsíční docházku:
  • 4.900,-Kč - pro děti pojištěné u OZP, pokud jsou zároveň u OZP pojištěni oba rodiče nebo samoživitel.
  • 5.500,-Kč - pro děti pojištěné u OZP, pokud je zároveň u OZP pojištěn alespoň jeden rodič.

 

Výhody:

  • Denně sportovní a pohybové aktivity v prestižní mateřské škole.
  • V naší školce získáte pravidelně fotografie činností práce s vašimi dětmi.
  • Ceny při zapsání sourozence:

dítě s nejvyšší cenou hradí plnou cenu, další děti mají 10% slevu (neplatí pro program OZP).

 

Výhody pro pojištěnce Oborové zdravotní pojišťovny:


MŠ Človíček poskytuje rodičům, pojištěným u OZP, slevu z aktuální ceny za docházku do mateřské školy (neplatí pro program OZP). Tato sleva se vztahuje na každé jednotlivé dítě, které je pojištěné u OZP a činí 5%, pokud alespoň jeden z rodičů je pojištěn u OZP a 7%, pokud jsou u OZP pojištěni oba rodiče. V případě samoživitelek činí sleva 10%, pokud je tato samoživitelka pojištěna u OZP.
Tyto slevy nelze načítat se slevami spojenými s běžným provozem mateřské školy. Čerpat lze vždy jen jeden typ slevy, přičemž MŠ Človíček klientovi nabídne vždy nejvyšší možnou variantu cenového zvýhodnění.

 

Shrnutí - Tarify:

1. ALL INCLUSIVE: 7-17hod.
2. STANDARD: 7:30-16hod.
3. Program OZP: 7-16 hod.

Prosíme Vás o dodržování časů a včasné vyzvedávání dětí.
Pokud dítě nenavštěvuje kroužek, je nutné si jej vyzvednout dle tarifu buď do 16 nebo do 17 hod.- za každou další započatou hodinu účtujeme 150,-Kč k danému tarifu navíc.


Děti navštěvující příslušnou pobočku MŠ Človíček spadají automaticky pod danou pobočku atletického oddílu Človíček, kam je třeba uhradit také platbu členského příspěvku.

 

Ceník platný od školního roku 2018/2019 naleznete zde.