Partneři

Děkujeme rodičům za materiální podporu - vánoční dárky, WC papíry, kapesníčky, papíry, knížky pro děti...

Naši spolupracovníci

Školní metodik atletiky a sportu - ing. Kateřina Baďurová (Janků) - vicemistrině světa v atletice.

Sportovní škola Človíček je partnerem Oborové zdravotní pojišťovny a spolupracuje s ní na projektech podporující prevenci a zdravý životní styl.
Získat aplikaci Adobe Flash Player Používáme mapy učebního pokroku od společnosti scio.cz.
Pravidelně sledujeme pokroky dětí a klima školy pomocí testů a dotazníků firmy DATABOX.
Školní fyzioterapeutka Bc. Michaela Hypšová - RehaPlus provádí preventivní vyšetření, které slouží především u dětí k odhalení a následnému odstranění obtíží v oblasti nohou a celkového postavení zad.
  Logopedické depistáže u nás provádí předsedkyně Logopedické společnosti Miloše Sováka Mgr. Michaela VOLDŘICHOVÁ
  O zuby našich dětí se stará školní zubařka MUDr. Lenka Pospíšilová
O aktuálním dění ve škole informují prostřednictvím občasníku Človíčkovy noviny Ing.Radka Vojtová
Na přípravě zdravých a vyvážených svačin pro vaše děti spolupracujeme se Státním zdravotním ústavem.
Autobusovou dopravu pro naši školu zajišťuje pan Miroslav Šalda

Naši dodavatelé

Jsme zapojeni do projektu ovoce do škol.
 Společnost Laktea, o.p.s dodává do školky pro děti mléčné svačiny v rámci projektu Školní mléko
Vždy čerstvě praženou, kvalitní kávu do naší kavárničky dodává pražírna Primocoffee s.r.o. ze Strančic.
U nás můžete zakoupit nízkokalorické křehké chlebíčky Kruspy.