Kroužky

Nabídka kroužků pro rok 2017/2018:

 

Tenis (Jana Prokopová) - pondělí 12h - 13h

                                     pondělí 13h - 14h

                                     pondělí 14h - 15h

                                     pondělí 15h - 16h

 

Čtenářský klub pro 1. třídu (Alena Víšková) - pondělí 13h - 14h

 

Příprava na gymnázium - Matematika (Jan Kulíšek) - pondělí 14h - 15h

 

Anglická konverzace pro 1. třídu (s rodilým mluvčím) - pondělí 14h – 15h

 

Věda nás baví (Eva Řibřidová) - pondělí 14h - 15h

 

Anglická konverzace pro 2. třídu (s rodilým mluvčím) - pondělí 15h - 16h

 

Pěvecký sbor (Patrik Kako) - pondělí 15h - 16h

 

 

Basketbal - úterý 13h - 14h

                   úterý 14h - 15h

 

Taneční kroužek (Barbora Saxová) - úterý 14h - 15h

                                                       úterý 15h - 16h

 

 

Příprava na gymnázium - Český jazyk (Alena Víšková) - středa 8h - 8:45h

 

Dramatický kroužek (Veronika Stočková) - středa 13h - 14h

 

Přírodovědný kroužek - středa 14h - 15h

 

Florbal (Lukáš Bláža) - středa 13h - 14h (1. - 3. třída)

                                   středa 15h - 16h (3. - 5. třída)

 

Pěvecký sbor (Patrik Kako) - středa 15h - 16h

 

 

Fotbal (Jan Kulíšek) - čtvrtek 14h - 15h (1. - 3. třída)

                                 čtvrtek 15h - 16h starší (3. - 5. třída)

 

Grafika (Radim Vejvoda) - čtvrtek 14h - 15h

                                       čtvrtek 15h - 16h

 

 

Míčové hry (Jan Kulíšek) - pátek 12h - 13h

                                        pátek 13h - 14h

                                        pátek 14h - 15h

 

Věda nás baví (Eva Řibřidová) - pátek 13h - 14h

 

Programování (Jiří Šáda) - pátek 14h - 15h

                                         pátek 15h - 16h

 

 

Individuální AJ - dle domluvy

 

English club (s rodilým mluvčím) - úterý 14h - 16h

                                                      středa 14h - 16h

                                                      čtvrtek 14h - 16h

                                                      pátek 14h - 16h

 

 

Všechny kroužky jsou fixní (dítě se účastní pravidelně celé pololetí).

 

Přihlášku vyplňuje tarif Standard i All Inclusive!!!

Přihlášky můžete vyplňovat zde

 

 

Platby kroužků poukazujte na tento účet č.ú.: 2200150563/2010.