Akce na začátek školního roku

14.08.2016 12:16
Jaký bude první týden ve škole?
Po přivítání žáků do ZŠ  dne 1.9. ve čtvrtek a seznámení se školním řádem, bychom rádi začali opět sportovním týdnem.
1.9.
1.třída - Prvňáčci budou mít svůj Slavnostní den. Zveme srdečně rodiče a příbuzné do školy. (končit budou po první hodině)
2.9.
1.třída - interaktivní hudební program s bubny na Spořilově (výuka končí v 11:40h.)
Od  5.9. se připojí k ostatním třídám v rámci programu.

2.,3.,a 4.třída by měla výletní den - stejně jako loni akce tmelící kolektiv
po obědě by se žáci vydali do terénu a postupně přemístili na sportovní aktivity se svými učiteli do Chocerad, kde by přespali - připravený program, lezení, házení hvězdicemi ( v Hotelu Akademie), za dobrého počasí bychom si ještě opekli vuřty a za podpory p. Vojtové se svezli na loďce na Sázavě.
Návrat: pátek po obědě kol 15:30h.
( přespání v MŠ, s sebou spacák, pyžamo, sportovní oblečení a obuv, lahev s pitím a svačinu na čtvrteční den) od čtvrtečního oběda bude jídlo a pití zajištěno do pátečního oběda.
Děti mohou mít kapesné, budou mít příležitost si i něco koupit.
(prosíme o souhlasné potvrzení s akcí do emailu vašich třídních učitelů, děkujeme)

Od pondělí 5.9. a 6.9.jsme připravili v ZŠ sportovní program - prosíme, připravte a zkontrolujte dětem jízdní kola (postranní kolečka nejsou přípustná),
kolečkové brusle, chrániče, helmu. (celá ZŠ)

ve středu 7.9. přijede divadlo - preventivní program ( celá ZŠ)

V termínu 7.9. ( druhá, třetí a čtvrtá třída) a 8.9.( první třída) od 15-17 hodin - proběhne jedinečná akce:
V hotelu Selský dvůr si osobně naši školáci vyzkouší kuchařské umění spolu s významným šéfkuchařem Patrikem Bečvářem, oceněným titulem kuchař roku ČR 2013/14, semifinalistou soutěže Nejlepší mladý kuchař světa 2015 (San Pellegrino Young chef 2015, semifinalistou soutěže Nejlepší kuchař světa (Global chef chalenges 2015) a vítězem celorepublikového kola prestižní soutěže Bocuse D´or 2016,který je osobně povede v kuchařském umění, jak si připravit dobrou svačinu.

Na památku si šikovní kuchaříci odnesou kuchařskou čepici s jeho podpisem.
(Tohle už mohou rodiče svým dětem pouze závidět)
Děti budou odcházet na akci společně z družiny, vyzvedávat děti bude možné po skončení programu na místě.