Mateřská škola Sportík Horoměřice

Soukromá mateřská škola tyčkařky Kateřiny Baďurové (Janků) se zaměřením na sport a zdravý životní styl v Horoměřicích.

• Mateřská škola soukromého typu zaměřená na pohybový rozvoj dětí od 2 do 7 let
  • Sportovní aktivity dětí všeho druhu jsou pod vedením vicemistryně světa v atletice Kateřiny Baďurové (Janků)
  • Školka sídlí v moderních, nově zrekonstruovaných prostorech odpovídajících všem hygienickým požadavkům a nárokům na bezpečnost dětí.
  • Děti tráví svůj den v malých skupinkách max. po 10ti.
  • Nabízíme celodenní péči pod dozorem zkušených pedagogů a certifikovaných vychovatelů.
  • Naše učitelky využívají metody Mensa NTC Learning. Jedná se o nový systémový metodický projekt pro učitele předškolních zařízení. Pracuje se souborem technik a speciálně sestavených cvičení, které vedou ke zvýšení efektivity využívání intelektových schopností u dětí v předškolním věku.
  • V návaznosti na program Mensa NTC Learning nabízíme propracovanou předškolní výchovu pro děti, které se od září chystají do školy.
  • Zdravá strava je základem zdravého rozvoje Vašich dětí.
Pokud máte zájem zapsat dítě do mateřské školy kontaktujte nás, nebo vyplňte on-line formulář.
Ceník zde

Adresa školy: