Výsledky závodů 14.6.2017

Výsledky z atletického víceboje - Hostivař:

Děvčata 2010.pdf

Děvčata 2009.pdf

Děvčata 2008.pdf

Děvčata 2007.pdf

Děvčata 2006.pdf

Chlapci 2010.pdf

Chlapci 2009.pdf

Chlapci 2008.pdf

Chlapci 2007.pdf

Atletika Človíček - atletický oddíl při Sportovní ZŠ a MŠ Človíček

hostivar@atletikaclovicek.cz

606 934 955 - Dita Franklová

Jak o prázdninách?

Vyvrcholením sezóny jsou velmi oblíbená atletická soustředění o prázdninách.

Letní atletická soustředění:

10.-14.7. Letní olympiáda v Choceradech

v budově, hřišti a tělocvičně v Choceradech - varianta A-bez přespání 2500,-Kč (děti od 3let)
                                                                            - varianta B-s přespáním 2900,-Kč (děti od 4- 12 let)
Celodenní strava a pitný režim, sportování, zábava, hry, závody a atletická celosoustředková hra.
Výlet: aquapark Kolín

Náplň: Celý týden budeme plnit různé obratnostní i atletické úkoly a naši zdatnost pak využijeme v soutěžních disciplínách. Vyzkoušíme si, jaké to je reprezentovat svou zemi na letní olympiádě. Naše “vysportovaná” těla si také zajedeme uvolnit do aquaparku.

Vedoucí trenérka: Jana Burianová.

17.-21.7.Trolí dobrodružství

v budově, hřišti a tělocvičně v Choceradech - varianta A-bez přespání 2500,-Kč(děti od 3let)
Výlet: aquapark Kolín
Náplň: Těšte se na kouzelný svět trolí říše a jiných stvoření, které nás budou celý týden provázet. Zažijeme spoustu dobrodružství a nových zážitků, her a překvapení. Týden plný soutěží, her, a smíchu. Výlet aquapark Kolín

Vedoucí trenérka: Hana Vojířová.

24.-28.7.Dobrodružství Kačera Donalda

Výlet: aquapark Kolín
Náplň: Celý týden budeme s dětmi hledat ztracený dolar. S dětmi budeme řešit hádanky, plnit, úkoly, šifry. Budeme sportovat a závodit, zkrátka užívat si letních dnů

Vedoucí trenérka: Michaela Kašparová.

24.-28.7. Človíčkuv pětiboj

v budově, hřišti a tělocvičně v Hostivaři - varianta A-bez přespání 2500,-Kč (děti od 3let)
                                                                   - varianta B-s přespáním 2900,-Kč (děti od 4- 12 let)
Celodenní strava a pitný režim, sportování, zábava, hry, závody a celosoustředková hra.
Výlet: Sportovní areál Gutovka
Náplň: Každý den nás čeká jeden sport, o kterém se dozvíme spoustu zajímavých informací. Sami si ho vyzkoušíme a zahrajeme si s ním nějaké zábavné hry.Celý týden, budeme soutěžit ve 4 družstvech.Každé družstvo bude vystupovat pod jménem známého atleta, pro kterého budou sbírat body- ty nakonci promění v medaile a pěkné ceny :).Užijeme si spoustu zajímavých her, sportovních disciplín, ale i zábavy a kamarádů

Vedoucí trenérka: Eva Jarošová.

31.7.-4.8. Sportovci ze Zvířecí říše

Výlet: Farma park Soběhrdy
Náplň: Děti budou rozděleny do několika skupin, vyrobí si zvířecího maskota, propojíme zvířecí svět se sportovními aktivitami. Dozví se zajímavé informace o zvířatech - např.jakou rychlostí běží gepard apod.

Vedoucí trenérka: Gabriela Tučková.

Přihlášky na soustředění vyplňujte zde.

Atletická soustředění se platí na účet atletického oddílu: 2001164479/2010